Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Vrsta Ribe? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
golan
Akvarista



Registrovan: 10 Maj 2009
Poruke: 51
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Čet Dec 17, 2009 9:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zdravo dobicu ove ribe na poklon pa me interesuje koja je to vrsta i sta im je potrebno sve da bi se uspesno adaptirale kod mene.Dobijam ih na poklon od osobe koja ih je ocuvala od malena to jest nekih 5 godina su kod njega.Unapred Hvala!!!
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Dec 17, 2009 9:51 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Dec 17, 2009 10:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni lici na fosilisa.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
ika97
Banovan
Banovan



Registrovan: 02 Nov 2009
Poruke: 210

PorukaPoslao: Pet Dec 18, 2009 11:35 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja bi reko da je to japanski som...isti samo crne boje je japanski som...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
golan
Akvarista



Registrovan: 10 Maj 2009
Poruke: 51
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Sub Dec 19, 2009 6:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I meni lici na fosolisa ali zbog boje nisam siguran
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Da li smijem hraniti ribe crvima Luka2907 Ishrana 1 Pon Jan 15, 2024 6:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja vrsta je najlepsa? Mirela Početak u akvaristici 4 Uto Jan 31, 2023 12:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Neka vrsta zelenih algi ViK Alge 1 Sre Okt 26, 2022 10:32 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ribe za morski akvarijum do 15L? frenkdogg Ribe 5 Pon Dec 27, 2021 6:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mutna voda i ribe na povrsini Bagzi80 Početak u akvaristici 12 Sre Okt 27, 2021 2:39 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License