Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Zašto se riba razboli? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
LouzaWeah
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 26 Apr 2021
Poruke: 3

PorukaPoslao: Pon Apr 26, 2021 8:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Otišao sam na pijacu prije mjesec dana i potrošio 200 eura i kupio tri ribe.

Oduvijek sam bio oduševljen skakanjem, ali danas dok sam se hranio otkrio sam da ove ribe nisu dobro raspoložene, iako mogu jesti, čine se bolesnima! Sta da radim? Sad Sad Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Apr 26, 2021 8:32 am Snimi Poruku Nazad na vrh

LouzaWeah
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 26 Apr 2021
Poruke: 3

PorukaPoslao: Pon Apr 26, 2021 8:34 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
LouzaWeah
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 26 Apr 2021
Poruke: 3

PorukaPoslao: Pon Apr 26, 2021 8:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Taman kad je prijatelj vidio ribu, rekao je da bi mogla imati upalu crijeva. Je li to istina?

Čekam odgovor na mreži, hitno !!!!

Ne znam da li to sada treba izolovati? Shocked
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
damirski
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 19 Mar 2021
Poruke: 8
Lokacija: Malta

PorukaPoslao: Uto Apr 27, 2021 8:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam neki super znalac ali skoro sam imao jedan veliki pomor riba zbog ich a i ako sam neku pouku izvukao je sledece.
Ako sumnjas da je neka riba bolesna istog trenutka je izoluj od ostataka zbog 2 razloga :
1. Postoji mogucnoat da zarazi oatale ribe,
2. Mnogo je lakse i bolje leciti jednu ribu nego ceo akvarijum jer ako treba tretman lekovima dzabe ces da trosis vise leka a i pecices ribe koje su realno zdrave.
Pocni od izolacije a siguran sam da ce ti neko iskusniji izaci u susret uskoro.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Koja je ovo riba? pubicna__kost Razno 4 Sub Mar 19, 2022 6:16 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 40 L akvarijum, savet za broj riba uki01 Ribe 4 Čet Apr 15, 2021 4:10 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ime riba ? Trifke98 Afrički ciklidi 1 Čet Apr 08, 2021 10:13 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je ovo riba Milorad Ribe 2 Sub Mar 27, 2021 10:06 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potreban višak riba sputnik8 Arhiva Malih Oglasa 2 Sre Dec 23, 2020 11:06 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License