----------------------------------- VeljkoXD Pon Maj 26, 2014 7:24 pm Zanimljiv oglas :D ----------------------------------- Kao sto naslov kaze,vrsljajuci netom i oglasima naleteo sam na jedan krajnje otkacen i u neku ruku originalan oglas. Radi se o coveku koji kaze da prodaje "diskuse koji su glupi ko noc",u prvi mah sam pomislio da je neko zaista tako lud i da je okacio tudje slike diskusa,ali kada sam procitao tekst do kraja skontao sam o cemu se radi. Necu vam reci gde sam naisao na ovaj oglas ali verujte mi na rec da diskusi sa slike izgledaju stvarno savrseno. Molim administraciju da slobodno obrisu ovu temu i poruku ako nije u skladu sa propisima,jer mi nije u cilju da bilo koga reklamiram,vec da se malo nasmejete ;) Tekst u opisu oglasa glasi ovako: "Prodajem ove ribe, ne znam tacan naziv al su glupe ko noc, rekli su mi da su od nekog Dzefri Tanaal al ja gospodina ne poznajem, samo se kriju, retko kad ih vidjam, a i kad uspem da ih vidim na par sekundi uocim neke velike bele tacke i velike rupe u glavi, verovatno su bolesne, par njih mi je uginulo i ostale su tu u akvarijumu verovatno su od njih i ostale zarazene, prodajem ih hitno dok i ove stale ne odu na vecni pokoj, ne jedu nikakvu hranu ma da iskreno im i ne dajem bas cesto, jednom nedeljno, ma da nekad zaboravim pa to gladovanje traje i do mesec dana tako da im je imuni sistem veoma slab, vodu sam sipao kad sam ih doneo pre 7 meseci i jos uvek je nisam menjao, kad bi je zamenio mozda bi ih i vido po nekad, dao bih vam jos neke informacije ali ih stvarno retko kad vidjam tako da ce te ostalo morati sami da vidite :)))))))))))))))))))) A da sve ovo nije istina pozovite ili licno dodjite i uverite se da su diskusi jednostavno SAVRSENI, i jedni od najboljih u nasim krajevima"