Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Zapelo na pola puta Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
drinabb
Akvarista



Registrovan: 23 Maj 2013
Poruke: 275
Lokacija: Bajina Basta

PorukaPoslao: Pon Mar 03, 2014 12:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Upravo sam morao da pripomognem jednoj od novih gupikica da se porodi Shocked
Gledam ja tako akvarijum pre sat vremena, nove gupikice stigle juce, i spazim jednu u biljkama nesto cudna. Kad sam je bolje zagledao,utripujem da je pocela da menja pol. Znam da je zenka, zagledam je i spazim da repic viri a glava unutra ostala. Pustio sam je jedno vreme ali nije mogla sama da se okoti i ja pritrcim u pomoc. E sad beba nije prezivela Crying or Very sad ali je majka uspela svoje najverovatnije prvo kocenje da prezivi. Pamtice ga sigurno.
Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Mar 03, 2014 12:26 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Tajchili
Akvarista



Registrovan: 16 Jan 2014
Poruke: 135
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Mar 03, 2014 12:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako zatreba nečijoj ribici, evo babice da pripomogne... Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Mar 03, 2014 8:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Desava se svasta pa i to. Bilo je slucaja i sijamskih blizanaca pa i da zenka ugine pred kocenje pa je bilo misije spasavanja malih Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Salvatoree
Akvarista



Registrovan: 30 Jun 2012
Poruke: 342
Lokacija: Indjija

PorukaPoslao: Pon Mar 03, 2014 8:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka cast na intervenciji, neko bi pustio da priroda sama uradi sve pa bi ostao i bez zenke i bez malaca Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraYahoo Messenger
drinabb
Akvarista



Registrovan: 23 Maj 2013
Poruke: 275
Lokacija: Bajina Basta

PorukaPoslao: Pon Mar 03, 2014 7:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imao sam ja jos slicnih situacija spasavanja ali najcesce malaca i ikre, jurnjave po akvarijumu.... Zao mi sto mala nije prezivela ali eto, imace bar jos malaca....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka prepolovljena zebrica na pola!!! pomoccc Gagi02 Početak u akvaristici 1 Sub Avg 11, 2018 6:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka prepolovljena zebrica na pola!!! pomoccc Gagi02 Početak u akvaristici 1 Sub Avg 11, 2018 6:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka pomoc oko pola stefan1994 Ribe 8 Ned Mar 04, 2018 1:22 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malo manje od pola kubika nzivkovic Akvarijumi 31 Uto Feb 18, 2014 11:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka CPO rak pomoc ,odredjivanje pola ( sn... Perovic95 Ostali Stanovnici 5 Pet Dec 27, 2013 5:30 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License