Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Zasto ljudi piju coca colu? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
vlada0001
Akvarista



Registrovan: 14 Mar 2010
Poruke: 145
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sub Apr 10, 2010 7:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sto je u sustini isto sa svim slatkim napitcima. Da utolis zedj - nista bolje od case obicne sveze vode
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Apr 10, 2010 7:39 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Sub Apr 10, 2010 7:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Voda- a sta je to, jel se to maze na hleb Very Happy ma koka kola-pice do bola Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
brzi
Akvarista



Registrovan: 19 Dec 2009
Poruke: 446
Lokacija: Resnik BGD

PorukaPoslao: Sub Apr 10, 2010 7:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Coca Cola ili Fanta vilim i jedno i drugo nije tolko stetna koliko se prica za razliku od gustih sokova koji imaju samo 3% voca sve ostalo kiseline i hemije
Jednom sam se otrovao od sokova zato sad pijem samo coca colu ili fantu eventualno biter lemon isti je proizvodjac tako da je sve jedno ...
Coca cola i nista drugo!!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
brzi
Akvarista



Registrovan: 19 Dec 2009
Poruke: 446
Lokacija: Resnik BGD

PorukaPoslao: Sub Apr 10, 2010 8:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
brzi
Akvarista



Registrovan: 19 Dec 2009
Poruke: 446
Lokacija: Resnik BGD

PorukaPoslao: Sub Apr 10, 2010 8:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
brzi
Akvarista



Registrovan: 19 Dec 2009
Poruke: 446
Lokacija: Resnik BGD

PorukaPoslao: Sub Apr 10, 2010 8:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kad piju mede mozemo i mi!!!
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Mico_Nk
Akvarista



Registrovan: 16 Jan 2010
Poruke: 138
Lokacija: Niksic, Crna Gora

PorukaPoslao: Sub Apr 10, 2010 8:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Coca Cola je pice koje izaziva zavist (ali je otrov silni) i to vam kaze momak koji je radio u Coca Colu Smile Bas smijesno sto me podsjeti sad ova tema... Smile Kad sam isao na razgovor za posao u Coca Colu izvrsni direktor mi tad ponudi Colu i kaze mi "ako je odbijes nisi primljen" (a ja je nimalo ne volim, nikad je ne pijem Smile ) ja sam mu tad odgovorio "ja je mrzim mici to ja treniram Smile ali ta Rosa moze proci sto mi nju ne ponudite" on se nasmijao i na kraju je primio i mene i brata mi rodjenog! Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
brzi
Akvarista



Registrovan: 19 Dec 2009
Poruke: 446
Lokacija: Resnik BGD

PorukaPoslao: Sub Apr 10, 2010 9:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nista u nasoj zemlji nije zdravo ali kad nesto volis nema nikakve prepreke!
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
rayli
Akvarista



Registrovan: 10 Nov 2009
Poruke: 257
Lokacija: Bajina Basta

PorukaPoslao: Sub Apr 10, 2010 10:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bitter ili tonic.....Pa sama rec Coca nesto znaci... droga je to.... al je pijemo....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Mico_Nk
Akvarista



Registrovan: 16 Jan 2010
Poruke: 138
Lokacija: Niksic, Crna Gora

PorukaPoslao: Ned Apr 11, 2010 3:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bitter i tonic ja obozavam... e to je pice od kojeg se ja satirem Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Nenad-Kg
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2010
Poruke: 489
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Ned Apr 11, 2010 3:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A kabeza ee..kod nas je nekad imao covek koji je pravio klaker uh kako je to bilo dobro na licu mesta ti napravi Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
Juice_93fu
Akvarista



Registrovan: 30 Mar 2010
Poruke: 680
Lokacija: Uzice

PorukaPoslao: Ned Apr 11, 2010 3:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Po meni cockta je bolje pice od koka kole, i zdravije i lepse Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Crni Skalar
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2010
Poruke: 23
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Apr 11, 2010 3:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja volim kolu kao nista drugo Wink
evo sta ja znam

prvo je bila napravljena kao lek, tacnije sirup (razjeda jetru, a posle toga jetra je obnavlja)

cak je bila i fontana kole ( u nekoj firmi u nemackoj, velika fontana od mermera
- posle 4 meseca kola je unistila mermer Wink licno gledao slike

razjeda cak i hrdju, takodje sam gledao kako je sipaju na srafove od guma na kamionu, pri menjanju gume, i nakon 15-ak minua srafovi se odvrcu bez problema

i pored svega toga, kola je jedno od najlespih pica Laughing Laughing Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
rayli
Akvarista



Registrovan: 10 Nov 2009
Poruke: 257
Lokacija: Bajina Basta

PorukaPoslao: Ned Apr 11, 2010 4:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mada sam uvek za ladno Pivo nego za Colu!?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Dobro vece dobri ljudi namilax Upoznavanje 0 Čet Nov 10, 2022 12:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ljudi pomazite Milivoje Lampa Razno 4 Pon Maj 23, 2022 2:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Carobni svet akvarijuma (knjiga) - i ... Suncokret Razno 8 Ned Avg 09, 2020 1:00 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pozdrav ljudi Milivoje Lampa Upoznavanje 0 Čet Feb 27, 2020 8:14 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dobar dan dobri ljudi Ascaron Upoznavanje 0 Uto Avg 06, 2019 6:02 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License