Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Zebrice mrest Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
dusan0809
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 73
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Feb 11, 2012 9:08 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Smile ako prodje stavicu onu mrezicu mesto ove resetke Wink))
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Feb 11, 2012 9:08 am Snimi Poruku Nazad na vrh

axterix
Akvarista



Registrovan: 21 Jan 2011
Poruke: 252
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Feb 17, 2012 2:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zebrice su bacile ikru 8.2. Izvadio sam roditelje i na temp od 25 stepeni su se izlegle za tri dana.zalepilele su se za staklo i pale na dno.zebrica ima oko 3o i od tih trideset samo 5 pliva.ostale su na dnu danima.zive su.pomeraju se ponekad.jel ovo normalno,kada ce ostale da proplivaju?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Feb 17, 2012 5:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne, to se dešava kada nemaš odgovarajuće parametre vode za uzgoj mlađi, uglavnom pri visokoj PH vrednost, ovo se naj češće dešava kod mlađi skalara ali i kod drugih riba, na žalost te male ribe koje su na dnu nikada se neće oporaviti jer im nisu organi razvijeni do kraja kao ni plovni mehur.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
axterix
Akvarista



Registrovan: 21 Jan 2011
Poruke: 252
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Feb 17, 2012 6:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

znaci one umiru,a ostale,jel mogu normalo da zive?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Feb 17, 2012 7:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako im do sada ništa ne fali, mogu da žive normalno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
axterix
Akvarista



Registrovan: 21 Jan 2011
Poruke: 252
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Feb 17, 2012 7:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ok,hvala!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Čet Maj 03, 2012 10:40 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da se i ja prikljucim ovde da ne otvaram novu temu odvojio sam zebricu zenku sa dva muzijaka bacila je ikru i izvadio sam roditelje ali ikraj bela i cinimi se da se nista ne desava proslo je 5 dana da li za to vreme mogu nesto da primetim i ako sam negde dobro video igra treba da bude zuckasta ili mi se cini ovo mi je prvi pokusaj mresta Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Maj 03, 2012 6:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ikra je propala, nadam se da ces vise srece imati sledeci put.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Pet Maj 04, 2012 2:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

uh bas mi zao neznam sta sam pogresno uradio al dobro idemo sve ispocetka
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Miroslav95
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 943
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Pet Maj 04, 2012 12:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa jel si na primer zatamnio akvarijum? ili ugasio svetlo?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Pet Maj 04, 2012 12:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nazalost ne sta trebam da ga zatamnim to nisam znao ok ovih dana ocekujem drugi pokusaj
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Miroslav95
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 943
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Pet Maj 04, 2012 12:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moras ga zatamniti,da ikre nebi propala.I dodaj neki preparat protiv plescenja ikre Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Pet Maj 04, 2012 1:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Aha ocu nego mi jos reci na primer koji preparat preporucujes verovatno negde pise ali ako ti nije tesko ako ne pretrezicu forum i jos jedna stvar negde ovde sam koliko mi se cini procitao da mora da bude zuta ikra jel to tacno:) hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Ned Maj 06, 2012 11:16 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

...e ljudi jutros ustanem a ono pun mali akvarijum malih nije propala ikra sta sad da radim ima vazbuh i to je to za sad....SmileSmileSmileSmileSmile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Che
Akvarista



Registrovan: 24 Maj 2012
Poruke: 10

PorukaPoslao: Uto Jul 03, 2012 6:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

za koliko moze da se ocekuje mrest od prvog mresta? koiko dana?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Obicne zebrice Slepi_Putnik Tražnja 0 Pet Dec 30, 2022 1:39 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest black moly Ivana Brkovic Razmnožavanje 3 Čet Nov 25, 2021 1:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka kolor zebrice gotika Na poklon 3 Uto Jun 22, 2021 7:15 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest trihogastera, mrest skalara angelfishinheaven Razmnožavanje 0 Ned Jan 31, 2021 3:11 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skalar florida i zlatni skalar? Povol... angelfishinheaven Ribe 12 Pet Jan 29, 2021 11:25 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License