Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 zelena alga pa staklu i listovima Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Cokilio
Akvarista



Registrovan: 27 Jan 2013
Poruke: 354
Lokacija: Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Sre Maj 29, 2013 11:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imam 2 ag.jedan je visine 36cm ima 1 w/l.kod drugog je vodeni stub 39cm i ima 0.8 w/l.u oba su stedne philips tornado.u ovom gde mi je1w/l nemam apsolutno ni jednu jedinu algu.bilje zeleno i zdravo.a u drugom svakih sedam dana skidam sa stalka zelenu algu koja se nalazi i na travi ali je jedino nema ni biljkama prednjeg plana.u pitanjt je zelena alga sa sitnim dlacicama.koji je razlog toga i kako da je se resim?znam da se ona javlja gde je jako osvetljenje ali je nemam tamo gde mi je bas jako osvetljenje.to mi nije jasno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Maj 29, 2013 11:05 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Cokilio
Akvarista



Registrovan: 27 Jan 2013
Poruke: 354
Lokacija: Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Sre Maj 29, 2013 11:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zaboravih da kazem da mi je fotoperiod 4.5-2-4.5h.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka 4 zelena barbusa i dva kribenzisa xxxvelja Na poklon 1 Uto Maj 23, 2023 5:04 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka beli kisobran - alga?? pingvinpilence Alge 0 Sub Mar 26, 2022 8:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Crne tačke/ fleke na listovima SanjaP Biljke 14 Pon Apr 12, 2021 7:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Alga ili bolest Vecha Alge 7 Sre Sep 30, 2020 8:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Alga ili? uki01 Alge 14 Uto Avg 11, 2020 4:10 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License