Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Zelena koncasta alga ili neka druga? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
andreja84
Akvarista



Registrovan: 18 Feb 2015
Poruke: 35
Lokacija: Kladovo

PorukaPoslao: Pon Jan 22, 2018 10:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam se najbolje izrazio, podloga ide do 7 cm u zadnjem delu akvarijuma, a tih tvojih 15 na dubinu akvarijuma od 30 mi malo ne drze vodu. Jesam koristio zemlju, ali probao sam sa sifonom, i ne podize se zemlja kroz sljunak, tako da tu nema problema. Imam za sada 5 gupika dobijenih na poklon, bas za brze cikliranje, mozda nadjem negde i moli da bi grickala.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Jan 22, 2018 10:56 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Sre Jan 24, 2018 2:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nemoj onda stavljati još riba već imaš dovoljno.
3cm sljunka iznad zemlje nije dovoljno da sprči probijanje hranljivih materija u vodenu kolonu. Posledica uglavno bude bujanje algi. Podloga ce vremenom da se poravnja pa ce svuda biti iste visine.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka 4 zelena barbusa i dva kribenzisa xxxvelja Na poklon 1 Uto Maj 23, 2023 5:04 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Neka vrsta zelenih algi ViK Alge 1 Sre Okt 26, 2022 10:32 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka beli kisobran - alga?? pingvinpilence Alge 0 Sub Mar 26, 2022 8:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Druga vrsta puza u akvarijumu. IvanBo Ostali Stanovnici 12 Uto Nov 17, 2020 1:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Alga ili bolest Vecha Alge 7 Sre Sep 30, 2020 8:48 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License