Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Zemlja za cijeće? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
igorpeja
Akvarista



Registrovan: 14 Jun 2011
Poruke: 42
Lokacija: Podgorica

PorukaPoslao: Sub Avg 04, 2012 10:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ćao svima interesuju me vaši komentar i iskustav.
naime, u novi akvarimjum želim da u podlogu stavim zemlju za cvijeće, u radnji u kojoj sam gledao našao sam bijeli treset pomiješan sa crnim izmrznutim tresetom ph 5.5

Evo nekoliko slika:
Image

Image


Poslednji put izmenio igorpeja dana Sub Avg 04, 2012 10:40 pm, izmenio ukupno 3 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Avg 04, 2012 10:34 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

igorpeja
Akvarista



Registrovan: 14 Jun 2011
Poruke: 42
Lokacija: Podgorica

PorukaPoslao: Ned Avg 05, 2012 12:07 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima li ko raspoložen da pogleda ove oznake sa deklaracije da mi kaže moželi ova zemlja u akvarujim?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Ned Avg 05, 2012 12:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Oznake elemenata se nevide bas naj jasnije, pa i odgovor je ... ????
Na netu mogu da se nadju stariji postovi gde su pojedini clanovi koristili ovu zemlju. Kakve su rezultate imali ... ko zna. Ako si u mogucnosti da nadjes carobnu zemlju ili tera magmu, onda ok. U suprotnom, izguglaj malo Florabelu i naci ces odgovor.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
igorpeja
Akvarista



Registrovan: 14 Jun 2011
Poruke: 42
Lokacija: Podgorica

PorukaPoslao: Ned Avg 05, 2012 1:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kloliko ja mogu da uveličam sliku elementi su sledeći:

N 180 mg/l
P2O2 180 mg/l
K2O 250mg/l
Mg 100mg/l
S 150mg/l

PH 5.5

Mogu li ove oznake pomoći oko odgovora?


Poslednji put izmenio igorpeja dana Ned Avg 05, 2012 1:13 am, izmenio ukupno 2 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Mineralizovana zemlja Peku Podloga 6 Sre Sep 04, 2019 3:57 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Carobna zemlja novo pakovanje srki.acs Podloga 0 Sre Jun 26, 2019 12:33 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zemlja za cveće Peku Razno 6 Sub Sep 08, 2018 12:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zemlja ispod pijeska pljevljak Početak u akvaristici 12 Čet Jul 12, 2018 7:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koliko jd neophodna zemlja ispod podl... ludidzora Podloga 5 Sub Mar 18, 2017 7:38 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License