----------------------------------- Moca Čet Maj 02, 2013 5:24 pm Ziva hrana u Kraljevu:) ----------------------------------- Moram da pitam! Ove musice sto su zatrpale Kraljevo pre par dana...da li je nekom palo na pamet da od njih napravi pljeskavice,sa malo belog luka i da ih krne u zamrzivac?Da li je ovo dobra ideja ili luda?:) ----------------------------------- marko.pa Čet Maj 02, 2013 6:32 pm ----------------------------------- Musice imaju malu kalorijsku vrednost pa se slabo koriste kao hrana. Pogotovo iz "prirode". ----------------------------------- Moca Čet Maj 02, 2013 7:46 pm ----------------------------------- Verovatno si u pravu,mada mene opet privlaci da probam.Sigurno im prijaju cim ih tamane u prirodi.Bilo je dana kad na pecanju nece da pipnu kedere i gliste,a na insekte odmah polete.Znaci,cesto im vise odgovara lagana hrana.Sad,zbog cega,ne znam...Dobro,postoji mogucnost da ih instiktivno uzimaju cim padnu na povrsinu,kad nisu gladne,prakticno protiv svoje volje. A posto su ove nase ribe male,usudio bih se da kazem da svaka kolicina korisnih materija u hrani zadovoljava njihove potrebe.Bitno je da nista ne fali,sto one znaju da nam pokazu. Rizike ove prirodne hrane moram da zanemarim zato sto mi je ak. otvorenog tipa:)