Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Zlatna velifera (Poecilia velifera) reef Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Pon Dec 14, 2015 6:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pristigli novi stanovnici, još jednog u nizu-novog morskog akvarijuma. Priviknuti i rasplivani u novom Velifera reef-u !

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Dec 14, 2015 6:37 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Popaj
Akvarista



Registrovan: 06 Apr 2011
Poruke: 940
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Dec 14, 2015 6:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

meni da prevedes silver shark u slanu vodu, ima da te.....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Pon Dec 14, 2015 8:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Daj jos detalja?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
djileZR
Akvarista



Registrovan: 30 Nov 2014
Poruke: 35
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Pon Dec 14, 2015 8:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

cekaj kako novi?
pa u kom su sad akvarijumu?

drago mi je si uspeo da ih prevaspitas...svi su ok?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Pon Dec 14, 2015 11:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Akvarijum oko 100 l,10-12 kg LR, nekoliko mekih korala, stream tunze 6025, led rasveta diy, skimer NS-12 i deset zlatnih velifera,4 jadranske kozice . Prevođene sa slatke na slanu u parovima neke za 12 ,a poslednje dve za svega sat vremena mojom greškom. Temperatura 25 C, salanitet 1024. Sve žive, zdrave i rasplivane.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Uto Dec 15, 2015 9:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni je trebalo malo duze. Zapravo, par dana Smile. Sad ce korali malo da se oboje Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Uto Dec 15, 2015 9:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Oooo ovo je bas dobro. Zanima me koliko ce izdrzati. Ima bas lepih velifera jedino sto prljaju vodu jako. Bice to zanimljiv test, ipak je to lepa litraza akvarijuma.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Uto Dec 15, 2015 11:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prepostavljam da ih je iz tog razloga i ubacio u akvarijum. Da prljaju vodu Smile. Prijace pojedinim koralima
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Sre Dec 16, 2015 8:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh


Link
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Sre Dec 16, 2015 11:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lep morski poduhvat s veliferama. Vidim da su se rasplivale, da uživaju. Da li si pratio, kako se ponašaju u akvarijumu prema koralima, da li hoće neku algicu da gricnu i slično?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Čet Dec 17, 2015 1:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jako su aktivne i izgleda da im baš prija slana voda, ja sam malo tanak sa algama ali vidim da su mi sa strem pumpe sve očistile. Namera mi je bila da imam neke "zagađivače" u ovom koji je planiran za fragove soft korala. Prošlo je 7 dana od kada je prvi par zaplivao morem i ja sam oduševljen, još uvek nisu na matičnoj veličini ali jedva čekam prvi okot jer na mužjaka izgleda slana voda baš deluje afrodizijački.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefan996
Akvarista



Registrovan: 17 Nov 2015
Poruke: 20
Lokacija: Beograd, Vračar

PorukaPoslao: Uto Dec 22, 2015 11:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Od sad u morske oglase ubacujem velifera stop! Very Happy Salu na stranu ovo je prvi ovakav poduhvat sa veliferama i to čini gospodina živkovića doajena u Srbiji Smile. Svaka čast!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Noik
Akvarista



Registrovan: 28 Avg 2015
Poruke: 145

PorukaPoslao: Uto Dec 22, 2015 11:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zanimljivo bogami Smile Cuo sam za primere da neki centraloamericki ciklidi, koji zive blizu usca idu na "izlete" u more, mada ne znam koliko bi to bilo izvodljivo u akvarijumskim uslovima Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Sre Dec 23, 2015 12:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Noik ::
Zanimljivo bogami Smile Cuo sam za primere da neki centraloamericki ciklidi, koji zive blizu usca idu na "izlete" u more, mada ne znam koliko bi to bilo izvodljivo u akvarijumskim uslovima Smile



Razlog više da se proba Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
brigadir
Akvarista



Registrovan: 19 Nov 2014
Poruke: 11

PorukaPoslao: Čet Jan 28, 2016 1:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bogami je ovaj navodno i uspeo da ih nauci na slano...

http://deepblue.lib.umich.edu/.....s_2004.pdf

Cenim da ce Zivkovicev sledeci akv biti spoj mora i ciklida!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuICQ broj
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Reef cube Miksa Morski Akvarijumi 7 Sre Dec 08, 2021 6:57 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Naduvena zlatna ribica sa najezenom k... Petra.. Bolest 1 Sub Jul 31, 2021 10:32 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Od sumraka do svitanja reef CristopherMoltisanti Oprema u morskoj akvaristici 2 Pon Jul 27, 2020 8:21 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zlatna ribica miruje na dnu Lajka Bolest 3 Uto Mar 24, 2020 11:15 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zlatna ribica Nataša Početak u akvaristici 3 Uto Mar 10, 2020 9:49 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License