----------------------------------- gypilover Pet Feb 08, 2013 11:50 am zuta voda ----------------------------------- pre neki dan sam ubacio za podloguzemlju za cvece uakvaijum,do sam nisam imao i cini mi se da mi je voda kao malo zuta :/.jel ima neko iskustva sa tim :)? ----------------------------------- Zippy96 Pet Feb 08, 2013 12:14 pm ----------------------------------- Jesi stavio mozda preko te zemlje mrezicu neku? imao sam ja isti taj problem... ----------------------------------- gypilover Pet Feb 08, 2013 12:17 pm ----------------------------------- nisam prijatelju :( ----------------------------------- Zippy96 Pet Feb 08, 2013 12:22 pm ----------------------------------- hmm to je meni predstavljalo problem :/ kad stavis zemlju trebas preko da stavis neku mrezicu (ja sam stavio onu za komarce)...ali posto si verovatno menjao svu vodu treba joj malo vremena da se stabilizuje, da razvije neke korisne bakterije, tako da ti se mozda stabilizuje sama od sebe za nekih 2-3 meseca :) ----------------------------------- VURDOK Pet Feb 08, 2013 12:44 pm Pozdrav ----------------------------------- ja mislim da si preterao sa kolicinom zemlje,menjaj vodu na par dana po 50% i bice sve ok ----------------------------------- Zippy96 Pet Feb 08, 2013 1:12 pm ----------------------------------- e da i to je moguce da si preterao sa zemljom...istu sam gresku bio napravio...:P ----------------------------------- gypilover Pet Feb 08, 2013 1:21 pm ----------------------------------- ahahhahahaha BIce da je to drugaru okpokusacu ;) ----------------------------------- sale_ Pet Feb 08, 2013 3:36 pm ----------------------------------- bez brige, sasvim normalna stvar. desava se ako zemlja ima dosta treseta u sebi koji bolji vodu. cesce izmene vode u prvih 2 meseca. gledaj to sa druge strane, to ce te naterati da redovno menjas vodu i udjes u rutinu.